Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rifľové šaty

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť:
 
Rifľové mini šaty na ramienka s opaskom
K. Mariana

Rifľové mini šaty na ramienka s opaskom

50,95 €
Rifľové mini šaty s 3/4 rukávmi modré
K. Mariana

Rifľové mini šaty s 3/4 rukávmi modré

59,95 €
Krátke rifľové šaty s čiernym opaskom
K. Mariana

Krátke rifľové šaty s čiernym opaskom

59,95 €
Rifľové modré šaty
Size+

Rifľové modré šaty

54,95 €
Modré rifľové šaty
Size+

Modré rifľové šaty

54,95 €
Modré krátke šaty pre moletky
Size+

Modré krátke šaty pre moletky

64,95 €
Modré rifľové šaty
Size+

Modré rifľové šaty

59,95 €
 
 

Rifľové šaty Rifľové šaty

Rifľové šaty predstavujú nesmrteľný kúsok dámskeho oblečenia, ktorý sa stále teší skvelej popularite. Po rifľových či často označovaných džínsových šatách môžete siahnuť počas svojho voľného času ale zakomponovať ich môžete i do menej formálneho outfitu do práce či do školy. Majte však na pamäti, že rifľové šaty nie sú spoločenským kúskom a preto kombinovať ich do formálnych outfitov by bolo veľkou chybou. Na Rouzit vám prinášame výber tých najkrajších kúskov a veríme, že si niektoré z nich zamilujete a ocitnú sa vo vašom šatníku. neváhajte a pusťte sa do objavovania možností, ktoré džínsové šaty poskytujú. 

Džínsové šaty na každý deň

Džínsové šaty predstavujú celú paletu možností, ktoré môžete objaviť. Zo strihov džínsových šiat je najpopulárnejší puzdrový, ktorý veľmi účinne zvýrazňuje všetky ženské krivky. Stále obľúbenejším je však áčkový strih rifľových šiat do tvaru písmena A, ktorý skvelo zvýrazňuje pás. Siahnuť môžete i po strihu asymetrickom, ktorý zas vytvára zaujímavé detaily a posúva celý outfit na úplne novú úroveň. V predchádzajúcich riadkoch sme vám naznačili, že džínsové šaty sú predovšetkým neformálnou záležitosťou a tak by sme k nim mali pristupovať. Nebojte sa však zakomponovať ich do pracovného outfitu. Odporúčame vám voliť džínsové šaty po kolená alebo kratšie modely kombinovať s legínami. Ak volíte džínsové šaty do školy platia rovnaké pravidlá. Môžete si vybrať z celej palety modelov a obľúbenou možnosťou sú i džínsové šaty na traky, ktoré si skvelo rozumejú s prúžkovaným basic tričkom. Ak plánujete voliť džínsové šaty von s priateľkami na porciu čerstvých noviniek pri šálke kávy alebo na nákupoch, predstavivosti sa medze nekladú, môžete voliť mini, midi i maxi dĺžku. Rovnako sa nebojte zakomponovať do svojho outfitu i zaujímavé doplnky v podobe flitrov či vzorovaných nášiviek, ktoré šatám prinesú úplne nový dych. Veľmi častým doplnkom, s ktorým sa v prípade džínsových šiat stretnete, je golier. Bez golieru si množstvo žien nedokáže džínsové šaty predstaviť, ale pravdou je, že sú rovnako frekventované modely s ním ako bez neho. Nezabudnite ani na doplnenie šiat štýlovým opaskom – týmto krokom skvelo zvýraznite svoj pás. Tradičné modely kombinovali opasok z rovnakého materiálu ako šaty. Pomocou opasku však môžete priniesť vítaný kontrast a celý outfit posunúť na novú úroveň. Môžete zvoliť kožený opasok napríklad do práce a žiarivý opasok na chvíle voľného času. Denim však celkovo predstavuje ťažký a odolný materiál. Preto sú džínsové šaty ideálnou voľbou na jar či na jeseň. Hoci je materiál, z ktorého sú ušité, do istej miery odlišný od bežného materiálu na výrobu džínsov, predsa len by sme vám odporúčali nevoliť džínsové šaty v letnom období, kedy hľadáte priedušnosť. Veríme však, že svoje uplatnenie si vo vašom šatníku nájdu a budete ich nosiť s radosťou. 

Ako kombinovať džínsové šaty? 

Džínsové šaty do práce? Samozrejme, do menej formálnych outfitov sa kombinujú vynikajúco. Zvoľte džínsové šaty strihané do tvaru písmena A s dĺžkou po kolená s golierom a žiarivo žltý opasok. V rovnakom odtieni žiarivo žltej zvoľte lodičky na vysokom opätku a tmavomodrú kabelku. Celý outfit doplňte jemnými doplnkami v podobe malých náušníc či nenápadného náramku, ktorý však dodá povestnú bodku. Džínsové šaty sa skvelo kombinujú i do školy. Zvoľte šaty na traky alebo ramienka, ktoré doplníte pásikavým basic tričkom, pokojne siahnite i po inom vzore alebo po úplne jednoduchom tope. Outfit doplňte bielymi teniskami a štýlovým koženým batohom vo výrazne farbe – siahnite po ružovej, zelenej či žltej. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia