Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dámske členkové topánky

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Dámska členková obuv Dámske členkové topánky

Členková obuv získava naprieč poslednými sezónami jeseň/zima stále väčšiu popularitu. Nemôžme sa čudovať, veď dizajnéri neustále prichádzajú s novými prvkami a aplikáciami, ktoré ju pozdvihujú na úplne novú úroveň a naše outfity spolu s ňou. Dámska členková obuv je druhom, ktorý je určený predovšetkým na denné nosenie či menej formálne udalosti. Je skvelou voľbou do práce, na večeru s priateľom či na návštevu klubu. Dokonale zapadne i do outfitu na pracovnú večeru. 

Členkové topánky s opätkom - áno alebo nie?

Zástankyne optického predĺženia postavy nenechajú na opätok dopustiť. Naša postava s ním vyzerá žensky, opticky predlžujeme nielen postavu ale i nohy a samozrejme dokonale dotvára sexy outfit. Pokaziť však nemusíte nič ani s rovnou podrážkou či platformou. Oba typy vás nezradia počas rušných dní, kedy sa váš harmonogram točí okolo množstva povinností a potrebujete sa venovať rýchlemu presúvaniu. I členkové topánky na rovnom opätku môžete zakomponovať do elegantného sexy outfitu. Stačí len zvoliť vhodné pančuchy, ktoré dokonale oživia celú kombináciu. 

Zapínanie členkovej obuvy

Dámska členková obuvKľúčový je pri voľbe i spôsob zapínania členkovej obuvy. Šnurovanie a zips dnes patria medzi stálice, ktorými nič nepokazíte a zároveň sú skvelou stávkou na istotu. Obľúbeným typom sú i členkové topánky bez zapínania, ktoré držia vďaka pevnej gume a ich obúvanie je vďaka tomu veľmi jednoduché. Tento typ už stihol preniknúť medzi bežnú obuv ale i medzi gumáky, ktoré sa dnes považujú za módny kúsok, ktorým nielen prekabátite daždivé dni, ale zároveň vďaka nim zostavíte i trendy outfit. Členkové topánky sú skvelou voľbou a nezradia vás, nech už za oknami vládne akékoľvek počasie. Zároveň sú jednoznačne nevyhnutnou obuvou pre jesenné počasie. Ak túžite túto jeseň vykročiť správnou nohou, stavte i na farby ako je malinová, žltá či na rôzne aplikácie v podobe nápisov alebo potlače. 

Ako členkové topánky kombinovať? 

Členkové topánky bez problémov zakomponujete do outfitov elegantných i pohodových. V prípade, že chcete voliť sukňu, radíme vám: smelo do toho! Sukňa strihaná do tvaru A, puzdrová sukňa, dĺžka po kolená, do polovice stehien či až do polovice lýtok – členková obuv si skvelou rozumie s každou z nich. Doplňte outfit vzorovanými pančuchami alebo pančuchami v zaujímavej jesennej farbe ako žltá, smaragdová či červená a nechajte vyniknúť svoju ženskú stránku. 

Milovníčky nohavíc si však členkovú obuv obľúbia rovnako. S členkovými topánkami fungujú nohavice strihu slim i regular. Ich výhodou je, že sa skvelo kombinujú do športovo ladených outfitov a rovnako ľahko s nimi ide i vytváranie elegantných. Pamätajte však na to, že sú určené predovšetkým na neformálne udalosti. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia