Hľadáme blogerov

Kategórie
 
 
 
 
 

 
 

Hľadáme blogerov

Hľadáme blogerky Rouzit

Máte svoj blog, v ktorom sa venujete móde a lifestylu? Bavilo by vás pre svojich čitateľov písať o móde, ktorú prezentuje Rouzit?

Tak práve Vás hľadáme!

Ak spravujete svoj blog dlhšie ako 6 mesiacov a na svojích sociálnych sieťach Facebook a Instagram máte viac ako 1000 followerov? Budeme radi, ak vo svojich blogoch budete písať o produktoch Rouzit.

Ako na to?

Napíšte nám na info@rouzit.sk krátke zhrnutie, prečo by ste chceli písať o produktoch Rouzit, priložte link na svoj blog a názov svojho konta na sociálnych sieťach.

Onedlho Vás budeme určite kontaktovať.

Overenie príhlašky

Pri overovaní vašej prihlášky berieme do úvahy kvalitu príspevkov, fotografií a celkovú úroveň spravovania blogu a dôveryhodnosť účtov v sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Ako prebieha spolupráca?

Po nadviazaní spolupráce získate poukážku na nákup oblečenia na www.rouzit.sk. Následne budete naše produkty kombinovať vo svojich outfitoch, prezentovať vo svojich blogoch a na sociálnych sieťach do 3 týždňov od obdržania vybraných modelov.

Po uverejnení blogu nám na adresu info@rouzit.sk zašlete link na blog, v ktorom prezentujete modely spoločnosti Rouzit.

Ak máte účet len na Instagrame, použite produkty Rouzit minimálne v 3 príspevkoch. Príspevky zverejníte v priebehu 3 týždňov od obdržania produktov. Označte profil @rouzit.sk a použite #rouzit, #rouzitsk

Ďalšiu poukážku na nákup tovaru môžete získať iba po uverejnení blogu.

A čo teraz?

Páči sa vám táto predstava? Potom neváhajte a ozvite sa nám čo najskôr a blogujte pre Rouzit! Rozumieť móde a vedieť o nej pútavo písať vie len málokto.

Využite svoj talent!


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia