Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dámske snehule

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Dámske snehule Dámske snehule s kožušinkou

V zimnom období je naša obuv vystavená mnohým vplyvom, ktoré musí zvládnuť. Chladné počasie so sebou prináša nástrahy v podobe chodníkov pokrytých ľadom, ale dlho na seba nenechá čakať ani poškodenie povrchovej vrstvy topánok posypovým materiálom či soľou, ktorá sa používa pri zimnej údržbe ciest. Dámske topánky to jednoducho v zime nemajú jednoduché a my sa snažíme bojovať proti poškodeniu všetkými možnými cestami a udržať ich stále v štýlovom a perfektnom stave. No potom tu máme dámske snehule, ktoré sú stelesnením odolnosti a tiež možnosťou, ako si zimu užiť plnohodnotne do absolútnej sýtosti. Umožňujú nám cítiť sa pohodlne a pritom ich štýlová stránka je na vysokej úrovni. Snehule sú prepracované, krásne a ponúkajú naozaj široký výber typov, farieb i prevedení. Všetky dámske snehule však majú niečo spoločné. Vo vašom zimnom šatníku sa aspoň jeden pár musí nutne nachádzať. 

Snehule – čo pod nimi hľadať a objaviť

Dámske snehule sa vyznačujú masívnou stavbou a rovnou podrážkou, ktorá je vo väčšine prípadov protišmyková. Táto vlastnosť robí zo snehulí skutočných priebojníkov v zimnom období a udrží vás stabilne vo vzpriamenej polohe. Vo väčšine prípadov siahajú dámske snehule do jednej tretiny lýtka, stretneme sa však i s typmi, ktoré siahajú až jednej polovica alebo ku kolenám. Povrch snehulí sa vždy vyznačuje vode odolným materiálom. Zabrúsme okrem technických parametrov i do štýlu. Snehule prešli dlhú cestu, kým sa zaradili do radov štýlovej dámskej obuvi. Snúbi sa v nich praktická stránka i štýl. Horná časť snehulí býva v mnohých prípadoch opatrená huňatou kožušinkou, ktorá plní štýlovú i praktickú úlohu v podobe udržania tepla. Rovnako nenarazíte na snehule bez zapínania. Veľmi populárnym zapínaním sa stáva viazanie, ktoré je funkčným i štýlovým detailom. Výrazné viazanie pritiahne pohľad a zároveň umožňuje prispôsobiť snehule na každý typ lýtka. Obľúbenými prvkami sú i detaily v podobe mašlí či brmbolcov. 

Ako snehule kombinovať? Snehule dámske

Snehule nemusia patriť len do lyžiarskeho strediska, zaraďte ich i do svojho zimného outfitu. Nebojte sa nových kombinácii a zvoľte snehule v metalických odtieňoch. Rovnako môžete staviť i na spomínané detaily v podobe mašle či brmbolcov a priniesť tak do svojej zimnej kombinácie nový nádych. Snehule kombinujte so zimnou bundou, modrými džínsami, tradičným pleteným svetrom a nezabudnite ani na tradičné zimné doplnky v podobe šálu a rukavíc. V prípade, že vo svojom zimnou outfite siahnete po tmavých či neutrálnych farbách, prineste kontrast v podobe snehulí. Zvoľte metalický odtieň či pastelovú farbu. Experimentov sa nebojte v žiadnom smere a skúste počas zimného obdobia vymeniť tradičnú kabelku za štýlový ruksak, ktorý si mimoriadne dobre pri kombinovaní rozumie so snehuľami. Snehule sú tou pravou voľbou pre nápaditý zimný outfit. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia