Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
Cena
Farba
béžová
biela
červená
čierna
hnedá
modrá
oranžová
sivá
ružová
zelená
žltá
Typ podpätku
Veľkosť
 
 

Dámske espadrilky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť:

 
 
 

Dámske espadrilky Dámske espadrilky

Dámske espadrilky patria medzi topánky, do ktorých sa prevtelilo leto. Pri pohľade na ne myslíme na slnečné dni, rozpálenú cestu a tiež na vychladený drink, ktorý si môžeme dopriať pod slnečníkom mestskej kaviarne alebo ešte lepšie na pláži. Pohodlnosť a jednoduchosť espadriliek ich predurčila na to, aby sme ich počas leta milovali a dizajnéri zas zariadili, že nie je možné zaobstarať si do svojej zbierky len jediný pár. Ak ešte svoje dámske espadrilky nevlastníte, presvedčíme vás, že váš šatník aspoň jeden pár nutne potrebujete. Okrem toho, v našej ponuke nájdete espardilky, ktoré žiadnu dámu nenechajú chladnú. 

Espadrilky, z ktorých si vyberiete

Vo väčšine prípadov sa stretneme s espadrilkami, ktoré si jednoducho obujeme a vyrazíme v ústrety letným dobrodružstvám. Nezaťažuje nás zapínanie a užívame si len pohodlnosť. Okrem toho je však možné naraziť i na espadrilky so zapínaním. Vo väčšine prípadov im chýba pätová časť, ktorá je nahradená remienkami a prackami. Tento zaujímavý počin predurčuje espadrilky do outfitov s koženými prvkami, do ktorých krásne zapadnú. Zaujímavé sú tiež espadrilky s remienkom okolo členku. 
Na začiatku sme espadrilky vídali predovšetkým v jednoduchých kombináciách farieb, pričom zvlášť rozšírené boli biele. Dnes narazíme i na metalické farby, ktoré sa v oblasti dámskej obuvi stali mimoriadne obľúbenými. Zdobenie v podobe kamienkov výborne pracuje s metalickou farbou a dodáva espadrilkám väčší šmrnc a nápaditosť. Ak milujete zdobenie, vyskúšajte i espadrilky zdobené nápismi či výšivkami, ktoré sú naďalej veľmi trendy. Rozhodne nesmieme zabúdať ani na vzory, vďaka ktorým je možné dostať každý outfit na úplne novú úroveň a priniesť vítaný kontrast s jednoduchými materiálmi a strihmi. Trend priniesť kontrast do outfitu práve v podobe topánok sa stále drží na vrcholných priečkach obľúbenosti. 

Ako espadrilky kombinovať? Espadrilky

Espadrilky patria medzi dámsku obuv, ktorá je vhodná predovšetkým počas neformálnych udalostí. Vynikajúco si rozumejú s džínsami, šortkami, ale i sukňami či letnými šatami. V prípade, že patríte medzi nováčikov pri kombinovaní tohto typu obuvi do outfitu, nemáte sa čoho obávať. Počas letných dní sa espadrilky môžu stať súčasťou i vášho pracovného outfitu. Metalické espadrilky v kombinácii s letnými šatami a hodvábnou šatkou, ktorá vám počas chladného rána či večera zahalí ramená, budú pôsobiť štýlovo a zároveň uhladene. 
Počas voľných dní zas môžete siahnuť po espadrilkách v kombinácii s džínsovými šortkami a topom s pásikavým vzorom. Zároveň môžete voliť kabelku z plsteného materiálu, ktorý bude dokonale korešpondovať so spodnou časťou espadriliek. V prípade chladných dní zas môžete siahnuť po džínsach so sofistikovane roztrhaným efektom a blúzkou s ¾ rukávom. Nezabúdajte ani na doplnky v podobe nápaditých náušníc.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia