Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dámska športová obuv

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Dámska športová obuv Dámske topánky na šport

Pri športe a voľnočasových aktivitách je pre nás komfort na prvom mieste. Chceme sa cítiť voľne a mať dostatok času na aktivitu, ktorú sme si vybrali. Z toho dôvodu nemáme záujem riešiť topánky, ktoré nesedia správne. Športová dámska obuv bola navrhnutá špeciálne tak, aby zaručovala vysokú mieru pohodlia a zároveň podporovala pohyb. Vďaka jej špeciálnemu dizajnu a podrážkam, nie je pri pohybe zaťažovaná chrbtica ani kĺby. Ako spoznať správnu športovú obuv a na čo sa pri výbere zamerať? Poradíme vám a zároveň vám na stránkach Rouzit prinášame množstvo modelov, vďaka ktorým bude pravidelný pohyb radosťou. Neváhajte a siahnite po skvelom kúsku hneď. 

Športová dámska obuv – čo si pod ňou predstaviť? 

Športová dámska obuv je primárne navrhnutá tak, aby zjednodušovala pohyb a zároveň tlmila jeho dopad na kostrovú sústavu človeka. Stretávame sa tu s tvarovanou podrážkou, ktorá umožňuje pružný krok a minimálny dopad na kĺby dolnej končatiny i celého tela. V súvislosti so športovou obuvou sa väčšinou stretávame s viazaním. Viazanie a pevné šnúrky športovej dámskej obuvi zabezpečujú, že noha drží pevne na svojom mieste a neposúva sa. Tento typ je obzvlášť dôležitý, ak si vyberáte športovú obuv určenú na beh. Zvýšite tak svoju bezpečnosť a znížite riziko bolestivého úrazu. Ak plánujete siahnuť po športovej obuvi určenej na prechádzky, máte rôznorodejší výber. Siahnuť môžete po kúskoch, ktoré sú naťahovacie alebo sa zapínajú prostredníctvom suchého zipsu. Výnimkou nie je ani použitie klasického zipsu. Pri športovej obuvi ide v mnohých prípadoch štýl bokom a rozhodujúca je funkčnosť. Na strane druhej však dámska športová obuv ponúka žiarivé farby a reflexné prvky, ktoré sú opäť zamerané na bezpečnosť. Ak siahnete po krásnych nových športových topánkach, môžu pre vás znamenať skvelú motiváciu, prečo sa do cvičenia pustiť a vytrvať pri ňom. 

Ako kombinovať športovú obuv? Dámska športová obuv

Nech už máte akékoľvek predsavzatie či sa púšťate do novej výzvy, skúste si zvoliť športovú obuv, ktorá vás bude pri športovom výkone motivovať. Zvoľte si tiež športový outfit, na ktorého nosenie pri športe sa budete vždy tešiť. Niekomu vyhovuje kombinácia trička, mikiny a športových teplákov, iný zas dá prednosť kombinácii športovej podprsenky a legín na cvičenie. Voľba je len na vás a na tom, aké máte preferencie. Pri výbere však nezabúdajte na dôležité pravidlo – športová obuv by mala dokonale sedieť. Vyhnite sa kúpe dámskej obuvi len kvôli jej estetickej stránke a snažte sa siahnuť po kúsku, ktorý bude pohodlný a zabezpečí vám komfort po dlhý čas.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia