Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
Cena
Farba
béžová
biela
červená
čierna
hnedá
modrá
sivá
ružová
zlatá
žltá
Výška podpätku
Veľkosť
 
 

Dámske mokasíny

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť:

 
 
 

Dámske mokasíny Dámske mokasíny

Náročné dni a hektické pracovné tempo nás častokrát nútia siahnuť po topánkach, ktoré nám ženám umožňujú cítiť sa pohodlne počas celého dňa. Jedným z nich sú i mokasíny, topánky s rovnou podrážkou, ktoré v posledných rokoch získavajú čoraz väčšiu obľubu. Dámske mokasíny sa preslávili ako ikonické topánky vyrobené z mäkkej brúsenej kože s hranatou špičkou. Od balerín sa líšia nielen v špičke ale i v niekoľkých charakteristických rysoch. Dnes sú mokasíny mimoriadne obľúbené a to i vďaka množstvu práce, ktoré na nich módni dizajnéri odviedli. Je to predovšetkým kúsok na neformálne príležitosti a na trávenie voľného času. Ak však túžite siahnuť po mokasínach počas pracovného dňa, ktorý nevyžaduje formálne oblečenie, len smelo do toho. Dobrou správou je, že na Rouzit objavíte zaujímavé kúsky a ak nevlastníte zatiaľ žiadny pár mokasín, s našou pomocou túto situáciu rozhodne zmeníte. 

Typy mokasín – čím vynikajú? 

Mokasíny sa rovnako ako baleríny vyznačujú absenciou zapínania. Sú to topánky, ktoré umožňujú rýchle obutie a rýchle vyrazenie za novým dobrodružstvom. Ich silnou stránkou je nepopierateľná pohodlnosť i štýl. Klasické typy mokasín boli úplne bez zdobenia alebo sa vyznačovali ozdobením strapcami v hornej časti. Dnes sú veľmi populárne mokasíny v metalických farbách, ale dvoje slovo dostáva i zdobenie. Na prvých priečkach sa stále držia strapce či strapcové ozdoby, ale možné je naraziť i na mokasíny zdobené masívnymi mašľami. Mokasíny však predstavujú oveľa viac. Zdobenie umelými perlami alebo doladenie pomocou elegantne pôsobiacich kovových prvkov získava stále silnejšie slovo. Ak sa necítite dobre v spoločnosti aplikácií, možno dáte prednosť nápaditým a veselým vzorom ako sú napríklad bodky či prúžky. Ak sa majú stať mokasíny nosným kúskom vášho outfitu, nemusíte siahnuť len po kúsku s výrazným zdobením. Môžete siahnuť po klasickom a hladkom kúsku, avšak vo výraznej farbe. 

Zakomponujte mokasíny do outfitu Mokasíny

Ako sme už spomínali v predchádzajúcich riadkoch, mokasíny sú topánky, ktoré sú určené predovšetkým na neformálne príležitosti. Voliť ich však môžete i do práce. Výborne si rozumejú s nohavicami a svedčí im najmä spolupráca so 7/8 dĺžkou. Vďaka nej doprajete vyniknúť nielen mokasínam, ale navyše i opticky predĺžite svoju postavu. Zvoľte 7/8 nohavice v tmavomodrej farbe s mokasínami vo výraznej žltej či ružovej. Celý look môžete doladiť s blejzrom v mätovej farbe a bielym topom s aplikáciou z perličiek. Mokasínam to svedčí i s nohavicami počas chvíľ vášho voľného času. Zvoľte pohodlné džínsy v bielej farbe v kombinácii so zelenými mokasínami, bomberou so vzorom kvetov, jednoduchým topom v ružovej či zelenej farbe a štýlovým ruksakom vyrobeným z koženky a získate výborný a pohodlný mestský outfit, v ktorom môžete vyraziť s priateľkami na výlet. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia