Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Malé čierne šaty

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť:

 
Malé čierne šaty s ozdobným chrbtom
K. Mariana

Malé čierne šaty s ozdobným chrbtom

57,95 €
Jednoduché krátke čierne šaty
Size+

Jednoduché krátke čierne šaty

34,95 €
Krátke čierne šaty s rovným strihom
K. Mariana

Krátke čierne šaty s rovným strihom

56,95 €
 
 

Malé čierne šaty Malé čierne šaty

Vždy, keď je reč o nevyhnutných kúskoch oblečenia v šatníku každej dámy, malé čierne šaty sú trvalou súčasťou všetkých zoznamov. Niet sa, čo diviť. Malé čierne šaty dokonale zosobňujú predstavu o elegancii a jednoduchosti. Sú skvelou voľbou na formálne i menej formálne príležitosti, ak poznáte tajomstvá, ako ich správne kombinovať. Žiadny strach, s našou pomocou sa dozviete všetky zaujímavé informácie a zároveň na našich stránkach Rouzit objavíte množstvo zaujímavých kúskov. Siahnite malých čierných šatách a obohaťte svoj šatník o nesmrteľný kúsok, po ktorom môžete siahnuť v mnohých ťažkých situáciách. Poďme na to! 

Malé čierne šaty – ikonický kúsok

Malé čierne šaty v sebe zosobňujú všetko, čo od elegantného a nadčasového kúsku očakávame. Ich výhodou je, že dokonale sadnú každému typu postavy. Pýtate sa prečo? Pretože malé čierne šaty nepredstavujú len jeden kúsok oblečenia, ale celú variáciu strihov, ktoré dokážu na dáme zvýrazniť všetky jej silné stránky. Siahnite po puzdrovom strihu a nechajte vyniknúť krivky, dajte prednosť šatám s áčkovou sukňou a staňte sa romantickou divou. Prednosť môžete dať i rovnému strihu, ktorý bol veľmi obľúbený za čias modelky Twiggy. Malé čierne šaty dokážu rovnako okúzliť svojou jednoduchosťou ako i aplikáciami. Ak ste zvolili jednoduchý strih šiat bez žiarivých aplikácií oživený napríklad volánom, máte možnosť povestnú žiarivú bodku dodať prostredníctvom šperkov. Ozdobte sa výrazným náhrdelníkom, ktorý bude zlatým klincom a zároveň magnetom na pohľady. V prípade, že vaše malé čierne šaty už aplikáciou oplývajú a to napríklad v podobe výšivky, nechajte im voľnú ruku v prejave a šperky obmedzte na malé kúsky, ktoré sa nebudú vo vašom outfite pretláčať o pozornosť spolu s vašimi šatami. Príležitosti, na ktoré je možné zvoliť malé čierne šaty, je naozaj neúrekom. Zvoľte ich na formálnu pracovnú večeru, večierok či návštevu divadla. Predovšetkým si nechajte záležať na tom, aby bol materiál šiat kvalitný a šaty pôsobili luxusne. Práve to zaručuje, že sa z nich stane nesmrteľný kúsok. 

Ako kombinovať malé čierne šaty? Elegantné malé čierne šaty

Nenechajte sa zmiasť tým, že sú malé čierne šaty kúskom patriacim do klasického šatníka. Rozhodne majú, čo ponúknuť a svoje uplatnenie nájdu i v moderne ladených outfitov. Zvoľte malé čierne šaty rovného strihu a koženú bundu elegantného a priliehavého strihu. Outfit doplňte kvalitnými pančuchami a ak patríte medzi odvážne dámy, pokojne zvoľte pančuchy so zaujímavým a rovnako ikonickým vzorom bodiek. Celý outfit doplňte členkovými topánkami na vysokom opätku so zaväzovaním a masívnym strieborným náhrdelníkom, ktorý sa stane žiarivou ozdobou celej vašej kombinácie. Nezabudnite ani na správnu kabelku – svoje uplatnenie tu objaví malá strieborná alebo zelená kabelka. Strieborná kabelka skvelo padne do nôty s náhrdelníkom a stane sa rovnako žiarivou súčasťou outfitu, zelená zas prinesie vítaný kontrast. Ak volíte zelenú kabelku s kovovými detailmi, nechajte si záležať na tom, aby mali detaily rovnakú farbu ako šperky, ktoré zvolíte. Malé čierne šaty však nemusia byť voľbou len na večer. Zvoľte malé čierne šaty puzdrového alebo rovného strihu opäť v spojení s koženou bundou úzkeho strihu v čiernej farbe, na vrch zvoľte kožušinovú vestu v blankytne modrej a veľkú kabelku v odtieňoch sivej či vínovej. Vysoké čižmy, pančuchy a veľké okuliare v štýle hollywoodskych hviezd z vás spravia skutočnú bohyňu módneho sveta. Svoj outfit môžete doplňte krásnym klobúkom. Nechajte sa zlákať módou a zapojte malé čierne šaty do rôznych kombinácii na deň i večer. Môžu sa stať vašou voľbou i na pracovnú poradu. 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia