Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
Cena
Farba
béžová
biela
červená
čierna
hnedá
modrá
oranžová
strieborná
sivá
ružová
zelená
žltá
 
 

Dámske tenisky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť:

 
Dámske tenisky v ružovej farbe
Novinka

Dámske tenisky v ružovej farbe

33,95 €
 
 

DÁMSKE TENISKY Dámske tenisky

Pohodlie a relax, ale zároveň i odvážna povaha a chuť vydať sa za novými dobrodružstvami. Dámske tenisky sú mimoriadne obľúbenou obuvou, ktorá vyniká už celé desaťročia a dámy sa k nej s obľubou vracajú. Dnes už dámske tenisky neznamenajú len pohodlnú obuv, stalo sa z nich oveľa viac ako len túžba po pohodlí. Tenisky dnes hlásajú názor o nezávislosti a vlastnej ceste. Už dávno nie sú len kúskom dámskej obuvi, sú nesmrteľným prvkom, ktorý nesmie chýbať v žiadnom šatníku. Predstavujú kúsok, ktorý si môžete užiť počas svojho času s rodinou, ale pokojne si ich obuť i do práce. Chýbajú vo vašom šatníku? Vychutnajte si ponuku tenisiek na stránkach Rouzit a vyberte si tenisky, ktoré sa stanú vašimi obľúbenými. Nebojte sa farieb a experimentovania. 

Nesmrteľný štýl tenisiek do všedných dní

Tenisky boli známe predovšetkým svojou rovnou podrážkou, ktorá umožňovala komfortné nosenie počas celého dňa. Dnes si dámske tenisky svoju funkčnosť zachovávajú, rovná podrážka je však pri niektorých modeloch nahradená platformou, ktorá umožňuje pohodlnejšiu chôdzu. Rovnako klasické šnurovanie bolo nahradené novými variáciami, medzi ktoré patrí suchý zips či tenisky, ktoré sa vyznačujú absenciou zapínania a ich upevnenie je poistené gumičkami. Možností na výber je veľa, rovnako ako strihov a farieb. Dnes tenisky hlásajú do sveta predovšetkým svoju nápaditosť. Dostávajú sa do popredia a vďaka svojmu dizajnu sa stávajú nosným prvkom celého outfitu. Žiarivé i metalické farby, potlače a nápisy. To všetko na teniskách môžete objaviť a s ich pomocou dokonale vyniknúť. Veď prečo nie? Nehovoríme však len o módnom kúsku. Dôležitá je i funkčnosť a ak plánujete dámske tenisky používať na šport, ubezpečte sa, že tenisky dokonale sedia na nohe a chôdza v nich je príjemná a bezproblémová. Dámske tenisky sú predovšetkým o komforte a mali by sa dokonale prispôsobiť. 

Ako kombinovať dámske tenisky? tenisky dámske

Nemusíte siahnuť len po vyslovene športovom outfite. Skombinujte malinovú sukňu strihanú do A s teniskami v modrej či zelenej farbe a siahnite po bielo-modrom dámskom tričku s trendy pásikovým vzorom. celý outfit môžete dokombinovať malou kabelkou so zaujímavým vzorom, ktorá dodá outfitu povestnú čerešničku na torte. Chcete skôr staviť na pohodlnosť ale zároveň chcete tenisky zvoliť na neformálny deň v práci? Oranžové tenisky s modrými džínsami po členky, bielym tričkom s nápisom a modrým sakom vám umožnia vykročiť do pracovného dňa správnou nohou. Ak hľadáte správne doplnky, hodvábna šatka vo francúzskom štýle nie je krokom vedľa a so šperkov môžete siahnuť už len po jednoduchých náušniciach. Ako priniesť zaujímavý detail do outfitu? Siahnite napríklad po tričku s nápisom, ktoré vyjadruje váš názor. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia