Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
Cena
Farba
biela
zlatá
Veľkosť
 
 

Dámske gumáky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
 
 
 

Dámske gumáky Dámske gumáky

Hoci v minulosti patrili dámske gumáky predovšetkým k druhu obuvi, po ktorom siahneme v prípade záhradných prác, v poslednej dobe si získali obrovskú popularitu, ktorá ich zaradila medzi jedny z najpohodlnejších dámskych topánok. Gumáky nezaostávajú svojim osobitým štýlom a tak sa stali obuvou, ktorú nevyhnutne potrebujete vo svojom šatníku. Obľúbili si ich tisíce žien, ktoré si bez nich nedokážu predstaviť daždivé dni. Udržia nohy v suchu i teple a dodajú vášmu outfitu neobyčajný šmrnc. Dámske gumáky dnes ponúkajú množstvo typov a prevedení, ktoré rozhodne vyhovejú i náročným dámam. Ak ešte nevlastníte žiadny pár, nechajte sa od nás previesť svetom gumákov a siahnite po kúsku, ktorý bude dokonale spĺňať vaše predstavy. My vám na oplátku zaručíme, že svoje gumáky nebudete chcieť vymeniť a stanú sa obľúbeným spoločníkom nielen do dní plných dažďa. 

Dámske gumáky – typy a dobré rady

V prípade dámskych gumákov sa nemusíte rozhodovať v prípade zapínania. Väčšina gumákov žiadne zapínanie nemá. Na prvý pohľad tento fakt nemusí predstavovať výhodu, ale na strane druhej zapínanie je v mnohých prípadoch najohrozenejšou časťou obuvi. Gumáky boli stvorené do dažďa a ich absencia zipsu či viazania zaručuje, že sa prostredníctvom neho nedostane do vašej obuvi žiadna voda. Mnoho modelov obsahuje na vrchu vložku z gumy, ktorá umožňuje jednoduché obutie. Rovnako niektoré typy majú na vrchu tesnenie, aby sa voda do gumákov nedostala ani z vrchu. Módne experimentovanie sa nevyhlo ani gumákom. Ak ste milovníčkou vysokých opätkov, nemusíte sa ich vzdať ani v prípade gumákov. Veľmi obľúbenými sú dámske gumáky s klinovým opätkom zaručujúci stabilitu. Najrozšírenejším typom je však rovná podrážka. Farby a vzory sa však na gumákoch vybláznili dostatočne. Ak volíte svoj prvý kúsok, pravdepodobne siahnete po neutrálnej farbe. V prípade, že už s gumákmi svoje skúsenosti máte, zapojte fantáziu a siahnite po vzoroch a výrazných farbách, ktoré vnesú do outfitu ten správny moment. 

Ako gumáky kombinovať?

Kombinovanie gumákov do outfitu je skutočná zábava. Výborne si rozumejú predovšetkým s pláštenkami a bundami, ktoré vás ochránia pred dažďom. Gumáky sú voľbou predovšetkým na neformálne záležitosti a tak je k nim potrebné pristupovať. Zvoľte nohavice v tmavomodrom odtieni a strihom skiny, biele bavlnené tričko, bundu s pásikmi a kapucňou, ktorá bude siahať približne do polovice stehien a gumáky v žltom odtieni, ktoré oživia celý outfit. Farbu a vzor môžete priniesť i na dáždniku, ktorý bude skvelým osviežením a zároveň praktickým doplnkom. Dámske gumáky si však výborne rozumejú i so sukňami. Ak máte slabosť pre sukne, strih do A spolu s gumákmi, bielou blúzkou a bundou siahajúcou do pása  bude skvelou voľbou. Samozrejme nezabudnite ani na správne doplnky ako je napríklad dominantný náhrdelník. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia