Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dámske nohavice

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť:

 
Modré 7/8 nohavice s vysokým pásom
NovinkaSize+

Modré 7/8 nohavice s vysokým pásom

34,95 €
Bledé kárované nohavice s vysokým pásom
V. Kristína

Bledé kárované nohavice s vysokým pásom

41,95 €
Béžové nohavice so šatkou okolo pásu
V. Kristína

Béžové nohavice so šatkou okolo pásu

42,95 €
Biele džínsové nohavice s vysokým pásom
V. Kristína

Biele džínsové nohavice s vysokým pásom

38,95 €
Elegantné zelené nohavice
Size+

Elegantné zelené nohavice

34,95 €
Elegantné tyrkysové nohavice
Size+

Elegantné tyrkysové nohavice

41,95 €
Elegantné čierne nohavice
Size+

Elegantné čierne nohavice

34,95 €
 
 

DÁMSKE ELEGANTNÉ NOHAVICE Dámske nohavice Rouzit.sk

Elegantné nohavice sa stali ideálnou alternatívou sukní a šiat mnohých dám. Poskytujú nám štýlový komfort a dodávajú sebavedomie. Mnoho žien im dáva prednosť a v našej je množstvo strihov, typov a farebných variant dámskych nohavíc, sú ľahké, vzdušné a vyrobené z príjemných a pohodlných materiálov ako bavlna, viskóza. Dámske nohavice nemusia byť len so zipsom a gombíkom - útulné nohavice s elastickým pásom alebo sťahovacím šnúrkam sa už stávajú sociálne prijateľnými a súčasťou dámskeho oblečenia v každom šatníku. Stačí si vybrať podľa každého typu preferencií i spoločenskej udalosti. Skôr ako siahnete po svojich prvých elegantných nohaviciach, mali by ste vedieť.

TYPY A STRIHY DÁMYCH ELEGANTNÝCH NOHAVÍC

Snáď najobľúbenejšou dĺžkou u všetkých typoch dámskych nohavíc je momentálne 7/8 dĺžka. Táto dĺžka si získala srdcia mnohých žien najmä preto, že opticky krásne predlžuje nohy. Aj napriek tomu, že v tejto dĺžke nájdete na Rouzit všetky typy nohavíc ako regular, alebo iným názvom rovný strih, či zvonové, ktoré sa vo svojej dolnej štvrtine rozširujú, najobľúbenejším typom pri 7/8 dĺžke je jednoznačne strih slim, ktorý sa vyznačuje šírkou presne obopínajúcou nohy. Spojenie 7/8 dĺžky a strihu slim je veľmi výhodné nielen kvôli optickému predĺženiu nôh, ale i kvôli zoštíhľujúcemu efektu. Ak sa však v strihu slim necítite pohodlne, bez problémov siahnite po strihu regular. Ak volíte 7/8 dĺžku pamätajte, že táto dĺžka elegantných dámskych nohavíc je vhodná do práce či na pracovné stretnutie, no nie je to najideálnejšia voľba na spoločenské udalosti. 

Ak volíte dámske nohavice na spoločenskú udalosť ako je firemný večierok, voľte vždy radšej dlhé nohavice. V tomto prípade je už len na vás, či zvolíte strih regular, slim alebo zvonový strih. Veľmi obľúbenými sú na Rouzit.sk momentálne dámske nohavice s vysokým pásom, ktoré dokážu veľmi pekne tvarovať postavu. Pamätajte tiež na to, že ak volíte elegantné nohavice do spoločnosti, mali by ste sa pri večerných udalostiach držať farieb ako čierna, tmavomodrá, antracitová a podobné odtiene. Kým pri elegantných nohaviciach do práce môžete voliť i pastelové farby, pri večerných spoločenských akciách je lepšie držať sa farieb tmavších. 

Veľmi dobrou radou pri nohaviciach je, že dlhé elegantné nohavice by ste vždy mali nosiť s topánkami na vysokom opätku, pričom dĺžka nohavíc pri zvonovom strihu a strihu regular by mala siahať približne do polovice opätku. Ak sú nohavice krátke, automaticky tým budíte dojem, že sú malé. 

AKO KOMBINOVAŤ ELEGANTNÉ NOHAVICEDámske elegantné nohavice Rouzit

Kombinovanie elegantných nohavíc sa mení podľa toho, kam sa ich práve chystáte obliecť. Ak je to práca, škola či dokonca voľný čas nemusíte sa báť kombinovať ich rovnako s topánkami na vysokom opätku ako i na nízkom či dokonca s balerínami i mokasínami, ktoré rovnako krásne vyznejú s dlhými či 7/8 nohavicami. Doplniť ich môžete svetrom či kardigánom z Rouzit a vytvoríte look približujúci sa športovej elegancii, ktorá je nadčasová. V práci môžete zaujímavý outfit vytvoriť s použitím elegantných nohavíc, saka a doplnením blúzky či trička z kvalitného materiálu, ktoré presne drží svoj tvar. Sako môžete kombinovať v rovnakej farbe ako nohavice a vytvoríte tým zdanlivý dojem kostýmu alebo vytvoriť kontrast v podobe nohavíc tmavej farby a sakom pastelových farieb či naopak. 

Pri spoločenských udalostiach vám odporúčame vždy voliť topánky na vysokom opätku a naopak nikdy nevoliť tričko. I keď je tričko z kvalitného materiálu, vždy bude len tričkom a na spoločenských akciách jednoducho nemá čo hľadať. Siahnuť naopak môžete po blúzke alebo tope zaujímavého asymetrického strihu. Kým na večerných nohaviciach dávame prednosť tmavým farbám, na tope či blúzke sa nemusíte báť použiť pastelové či nápadné farby. 

Výhodou dámskych elegantných nohavíc z Rouzit je, že sa vyrábajú z pevného materiálu, ktorý presne drží svoj tvar. A preto sa ich použitia nemusíte báť ani v zime či v lete. V chladnejšom počasí môžete použiť pančuchy s výrazným vzorom či obuť si k svojim elegantným nohaviciam členkové či vysoké čižmy. V lete zas môžete siahnuť po plátennej dámskej obuvi, ktorá sa už dnes vyrába i v elegantných prevedeniach určených do práce či po sandálikoch

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia