Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
Cena
Farba
béžová
modrá
Dĺžka
Veľkosť
 
 

Dámske vetrovky - kaki

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Dámska vetrovka Dámske prechodné vetrovky

Dámska vetrovka sa nám mnohým spája s detstvom, so školskými výletmi do jaskýň či na výlety s rodičmi do hôr. Vetrovka bola spoľahlivou ochranou pred náhlym dažďom, divokým vetrom ale pomohla aj ako účinná ochrana pred slnečnými lúčmi. Dnes si dámska vetrovka stále zachováva svoju tvár ale samozrejme ani ona nie je odolná voči najnovším zásahom módy. A tak vetrovka prešla mnohými úpravami, ktoré z nej robia veľmi obľúbené dámske oblečenie. Evolúciou prešla jej dĺžka a tak dnes natrafíme na krátke i dlhé dámske vetrovky, dokonca i na pláštenky, ktoré sa stali počas jesenných dní mimoriadne populárnymi. 

Obľúbené typy dámskych vetroviek

Veľmi obľúbenou je nepremokavá prechodná dámska vetrovka s kapucňou. Tento typ ocenia predovšetkým nadšenci výletov do prírody ale i tí, ktorí majú vo zvyku zabúdať dáždnik doma. Dnes už natrafíme i na vetrovku bez kapucne alebo na vetrovku s odnímateľnou kapucňou, kedy sa dá kapucňa jednoducho odopnúť vtedy, keď ju nepotrebujeme. Zapínanie je väčšinou na praktický zips ale už je možné natrafiť i na gombíky alebo dokonca na kombináciu oboch, čo dodáva vetrovke štýlový vzhľad. Dizajnéri popustili uzdu fantázii a tak dnes nenatrafíme už len na striktne funkčné dámske vetrovky ale tiež na kúsky spájajúce funkčnosť a trendy v jednom. Aplikácie v podobe nášiviek, nápisov, záplat ale i doplnené farebnou kožušinou sú populárnymi a dnes po nich siaha stále väčšia skupina ľudí, ktorá rada kombinuje pohodlie a štýl v jednom kúsku. Vetrovku môžete zaradiť i do pracovných outfitov ak zvolíte kúsok s jednoduchými líniami. Nebojte sa experimentovať ani v oblasti farieb a zvoľte výrazné a nápadité vetrovky, ktoré prežiaria celý váš deň. 

Kam si vetrovku obliecť?

Dnes môžete vetrovku zakomponovať nielen do outfitov na voľný čas ale tiež zvoliť vetrovku do práce či do školy. Kľúčové je vždy zvoliť správnu bundu, ktorá dokonale korešponduje so štýlom vášho obliekania a cítite sa v ňom príjemne. Prečo nezvoliť vetrovku či pláštenku k topánkam na vysokom opätku a elegantným čiernym skiny nohaviciam? Celý outfit doplníte nesmrteľnou bielou košeľou a výborná pracovná kombinácie je na svete. 

Dámska prechodná vetrovka Dámska vetrovka

Dámska vetrovka nie je krokom vedľa ani počas prechodných dní, kedy ortuť teplomera klesá. Je vhodné však voliť zateplené prechodné vetrovky, ktoré poskytujú príjemný komfort. Siahnite po vysokých čižmách, teplom štrikovanom svetri či jemnom kardigáne a celú kombináciu doplňte džínsami či leginami. Ak siahnete po roztrhaných džínsach nezabudnite ich doplniť pančuchami. Nebojte sa nápadných a výrazných farieb vašej prechodnej vetrovky či vzorov a vytvorte s ich pomocou zaujímavý detail. Nezabudnite celý outfit doplniť trendy čiapkou, šálom a rukavicami, aby ste si zimné dni mohli užiť v plnej paráde a samozrejme komfortne. 

Jesenná a jarná dámska vetrovka

Počas týchto období je viac ako pravdepodobné, že vás vonku zastihne nepríjemný dážď. Teplota už nie je tak nízka, aby ste museli staviť na zateplenú bundy ale pri jesenných dámskych vetrovkách je fajn myslieť na nepremokavosť, ktorá vás nesklame v žiadnej chvíli. Jesennú dámsku vetrovku môžete kombinovať s bavlnenými tričkami a kardigánmi alebo siahnuť po mikinách a pulóvroch. Svoj look môžete doplniť nohavicami v nápadných farbách a rozžiariť tak celý svoj výzor. Nebojte sa vyhrať s detailmi a doplňte celkový outfit napríklad vzorovanou šatkou, ktorá prinesie svieži závan.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia