Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dámske šľapky a žabky

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Dámske šľapky a žabky Dámske šľapky a žabky

Rozpálené ulice i piesočnatá pláž sú hlavnými príznakmi letného obdobia. Privítajte leto a cíťte sa pohodlne vďaka prekrásnym dámskym žabkám i pohodlným šľapkám, ktoré dotiahnu každý letný outfit do dokonalosti. Žiadna z nás v lete neobľubuje absolútne uzatvorenú dámsku obuv, ktorá je počas tohto obdobia prekliatím. Rady si užívame voľnosť, ale neznamená to, že štýl pre nás ide bokom. Nádherné modely, po ktorých zatúži srdce každej dámy, objavíte na Rouzit. Stačí mať oči otvorené a nebáť sa experimentovania. Leto má byť o zábave a skúšaní nových možností, tak prečo to nevyužiť i v oblasti obuvi? Na kúpu nového páru krásnych žabiek či šľapiek nemusíte čakať len na leto. Krásne modely oceníte i počas víkendovej návštevy SPA, kde sa kvalitné šľapky zídu vhod. Rozhodnutie už necháme na vás! 

Žabky a šľapky – čo pod nimi objavíte?

Žabky a šľapky sú známe pre svoje jednoduché používanie. Nemusíte sa trápiť žiadnymi sponami, jednoducho len skočíte do topánok a vyrazíte za novými dobrodružstvami Nezáleží na tom, či dávate prednosť modelu s remienkom cez nohu v podobe šľapiek, alebo viac oceňujete žabky, ktoré na nohe držia pomocou dvoch remienkov. Obe možnosti dnes ponúkajú vynikajúce a dizajnérske prepracovanie. Vzdať sa nemusíte ani opätkov. Napriek tomu, že šľapky a žabky sa vyznačovali rovnou podrážkou, dnes už to tak nemusí byť. Šľapky na platforme či s klinovým opätkom dnes získavajú svoje fanúšičky rovnako. Zabúdať nesmieme ani na aplikácie či metalické farby. Populárne sú najmä nadčasové nápisy či ozdobenie kamienkami. I predtým plážová obuv sa môže vďaka aplikáciám stať šperkom. Nezabúdajme ani na metalické farby, ktoré sa stále držia na prvých priečkach obľúbenosti a dokážu do každého outfitu dodať ten správny moment. 

Ako kombinovať dámske šľapky? Dámske šľapky

Žabky i šľapky sú predovšetkým neformálnou obuvou, ktorú si množstvo dám obľúbilo najmä počas trávenia voľného času. Niet sa čo diviť, sú nesmierne pohodlné a umožňujú nohám dýchať. Žabky s radosťou kombinujte napríklad s nápaditými plavkami a letnými šatami, ktoré vám budú robiť spoločnosť cestou na pláž. Ak túžite zakomponovať i doplnky, stavte na kvalitné slnečné okuliare a široký klobúk, vďaka ktorému budete nielen trendy, ale ochránite i svoje zdravie. Jednoduché šľapky v metalickom odtieni môžete zvoliť počas horúčav i do práce. Skombinujte ich s puzdrovou sukňou jemného materiálu a basic topom. nezabudnite ani na kabelku, v tomto prípade môžete siahnuť po letnom kúsku z prírodných vlákien. Ak zvolíte tento outfit počas neformálnych dní, budete sa cítiť príjemne i počas horúčav. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia