Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dámske pulóvre

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Dámske pulóvre Dámsky pulóver

V každom šatníku sa nájdu nesmrteľné kúsky dámskeho oblečenia, ktoré prinášajú radosť, spomienky či pohodlie pri nosení. Takýchto oblečení je naozaj ťažké sa vzdať a pre mnohé dámy nesmrteľný kúsok, ktorý nájdu vo svojich šatníkoch, predstavuje práve dámsky pulóver. Pulóvre sú naozaj obľúbené, pretože dokážu v sebe skĺbiť krásu, ležérnosť a zároveň pohodlie. V dnešnej dobe je možné naraziť na celú paletu dámskych pulóvrov, ktoré sa líšia svojim strihom, aplikáciami i materiálom.

Obľúbené dámske pulóvre

Medzi obľúbené momentálne patria dámske oversize pulóvre, ktoré sa výborne kombinujú so skiny strihom nohavíc. Dámsky pulóver je obľúbeným oblečením počas celého roka a svoju šancu dostáva i v lete najmä, keď nás trápi daždivé počasie či chladné večery. Nebudeme však zahmlievať, že po pulóvri siahame predovšetkým počas zimných mesiacov, kedy ortuť teplomera klesá na nebezpečne nízke hodnoty. Vtedy je naozaj vhodné vytiahnuť dámsky pulóver a rozhodnúť sa, či šancu tentokrát dáte krátkemu, dlhému pulóvru alebo zaujímavému pulóvru s asymetrickým strihom. Dámske pulóvre, ktoré si zaslúžia vašu pozornosť, objavíte na Rouzit. Do sýtosti môžete kombinovať tieto modely s novými či už existujúcimi vecami vo vašom šatníku a vdýchnuť tak pulóvru novú iskru. Je len na vás ako dáte pulóvru šancu zažiariť. 

Kam si pulóver obliecť? 

Ako sme už naznačili, dámsky pulóver je skutočne nesmrteľným oblečením a práve to mu dáva možnosť vyznieť v rôznych outfitov či vziať si ho na rôzne príležitosti od leňošenia doma, kedy dávate predovšetkým prednosť pohodliu, až po pracovné stretnutie, kedy je mimoriadne dôležité budiť profesionálny dojem na svojich zákazníkov či kolegov. 

Do práve v štýlovom dámskom pulóvri 

Už dávno neplatí, že dokonalý dojem sa dá docieliť len nevýraznými kombináciami. Dámsky pulóver si zaslúži miesto vo vašom biznis šatníku a pomocou niekoľkých jednoduchých rád sa stane ideálnym spoločníkom. Zapojte pulóver v žiarivej farbe do kombinácie s kockovanými 7/8 nohavicami a dolaďte celkový dojem lodičkami a hodvábnou šatkou a celý váš outfit sa veľmi priblíži šik štýlu známeho z Paríža. A ste odvážna nebojte sa zapojiť predstavivosť a skombinujte trendy pulóver s volánmi a s puzdrovou sukňou a nápaditými náušnicami a premeníte sa na štýlovú ženu, ktorá dobre vie, čo je in. 

Zažiarte v škole v nápaditom pulóvriDámske pulóvre Rouzit 

Aplikácie sú prostriedkom ako vytvoriť i z bežného dámske pulóvru oblečenie, ktoré zaujme na prvý pohľad. Dnes máme pocit, že sa s aplikáciami roztrhlo vrece, rôzne pulóvre s nápismi, kresby a mnoho iného. Prečo si neobliecť nápaditý pulóver práve do školy? V kombinácii s džínsami bude pôsobiť výborne a jeho veľkou výhodou je pohodlie, ktoré mu nemožno uprieť. Zvoľte pulóver vyjadrujúci názor a dajte jasne najavo, čo máte práve v ten deň na mysli. Siahnuť môžete i po kombinácii so sukňou v A-strihu a vytvoriť tak trendy a zároveň ležérny look. 

Dámske pulóvre na každý deň

Nebudeme vám však klamať v tom, že sa dámsky pulóver nemôže stať ideálnym spoločníkom na každý deň. Jeho pohodlie a krása vám budú vyhovovať, tak siahnite po ňom i v prípade, že sa chystáte na nákupy či na prechádzku s rodinou. Nebojte sa voliť vzorované pulóvre ako napríklad pruhovaný pulóver v kombinácii s jasnými a žiarivými farbami a celý outfit dotvoriť rifliami a mokasínami. Vyhýbať sa však netreba ani geometrickým vzorom, ktoré môžete zvoliť napríklad na posedenie s priateľkami. Možností ako využiť a zakomponovať pulóver je nepreberné množstvo, nechajte sa inšpirovať!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia