Kategórie
 
 
 
 
 
Cena
Farba
béžová
biela
bordová
červená
čierna
fialová
hnedá
horčicová
modrá
oranžová
sivá
ružová
zelená
žltá
farebná
 
 
Vyberte si z ponuky

Dámske bundy - kaki

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Dámske bundy Dámska bunda

Dámska bunda je dôležitou súčasťou každého šatníka a taktiež jesenného či zimného outfitu, pretože dotvára celkový dojem. Už dávno neplatí nepísané pravidlo, že dámska bunda by mala ísť tón v tóne s jednotlivými kúskami oblečenia, pretože vďaka bunde sa dá vytvoriť úžasný kontrast, ktorý zaujme na prvý pohľad. Volíte jednoduché farby a spoliehate sa predovšetkým na bielu a čiernu dámsku bundu? Zvoľte bundu vo výraznej žltej a vytvoríte dokonalú kombináciu. Na Rouzit objavíte výber búnd, ktoré dokážu uchvátiť každú módnu maniačku a dokonca si získať i tých, ktorý hľadajú predovšetkým funkčnosť a pohodlie.

Funkčné a elegantné dámske bundy

Medzi základné prvky dámskej bundy patrí predovšetkým zapínanie na zips a funkčná kapucňa, ktorú oceníte najmä počas nečakaných jesenných dažďov. Móda však ponúka oveľa viac ako sú len základné prvky a tak dnes môžete siahnuť i po dámskych bundách so zapínaním na gombíky či s kombináciou oboch zapínaní, ktoré sú veľmi funkčné. Dôležitou súčasťou je tiež nepremokavosť dámskej bundy, pretože každý z nás vie, že dáždnik nefunguje vždy tak ako by mal a to najmä v situáciách, kedy sa do hry zamieša i nepríjemný vietor. Nebojte sa experimentovať ani s rôznymi druhmi aplikácií. Zvoľte nášivky, experimentujte s rôznymi odtieňmi a farbami kožušiny, zapojte nápisy na bunde alebo sa odviažte pri výbere výraznej farby vašej jesennej bundy. Siahnite po dámskej bunde, ktoré vás nielen zahreje ale i poteší a prinesie do vašich dní radosť práve vtedy, keď budete mať svoju bundu na sebe. Móda je tvorivá a hravá a vaša dámska bunda môže byť tiež. Stačí len popustiť uzdu fantázii a nebáť sa výrazných experimentov. 

Štýlová bunda do každého počasia

Dámsku bundu volíme predovšetkým počas chladnejších a daždivých dní, kedy túžime po komforte i vtedy, keď počasie vonku nie je tomuto nápadu naklonené. Hoci pri tomto dámskom oblečení ide predovšetkým o funkčnosť, vôbec nie je na škodu urobiť z neho prvok, ktorý vynikne a stane sa najzaujímavejším z celého outfitu. Ujasnite si hneď na začiatku, čo všetko od svojej zimnej bundy očakávate. Dámska zimná bunda má byť predovšetkým funkčným prvkom, ktorý vás ochráni pred nepriazňou počasia alebo od nej očakávate, že bude predovšetkým módnym prvkom? A čo tak skĺbiť obe možnosti a nájsť bundu, ktorá dokonale sadne do celého konceptu? 

Prechodné dámske bundy Dámska prechodná bunda

Ortuť teplomera sa ešte nezastavuje na nízkych číslach, ale napriek tomu nás zvykne prekvapiť veterné počasie či vytrvalý dážď. Ako si v tomto prípade poradiť? Zvoľte dámsku prechodnú bundu, ktorú skombinujete s jednoduchou bielou košeľou, štrikovaným pulovrom, a štýlovými nohavicami skiny strihu. A čo k tomu? Samozrejme gumáky, ktoré vás bez problémov udržia v teple a zaručia suché nohy aj počas najvytrvalejších dažďov. 

Dámske zimné bundy

Počas zimného obdobia sa stáva dámska bunda našim najvernejším spoločníkom. Medzi zimnými bundami objavíte kúsky, ktoré vás zahrejú aj počas najchladnejších dní. Vyberiete si páperové dámske bundy alebo prešívané bundy s nadýchanou výplňou, ktoré sú ideálnym spoločníkom počas tuhých mrazov i na horách alebo dáte prednosť prešívaným dámskym bundám, ktoré sú elegantnou variantou a zároveň spoľahlivo zahrejú? Nezabudnite však na svoju módnu dušu ani v zime. Určite oceníte mäkký sveter ale rolák v kombinácii so štýlovými rifliami a vysokými čižmami. V takom prípade zima nebude mať šancu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia