Kategórie
 
 
 
 
 
 
 
Cena
Farba
čierna
hnedá
modrá
farebná
Dĺžka
Veľkosť
 
 

Dámske bombery - zelená

 
Zvoľte si niektorú z kategórií.
 
 

Dámske bomberové bundyDámske bombery Rouzit

Bomberové bundy boli pôvodne určené pre pilotov americkej armády. Bomberová bunda už nie je nosená len mužmi, ale tiež si podmanila srdcia mnohých žien. Vojenský štýl bomberovej bundy vytvára pozoruhodný a jedinečný vzhľad, vyzerajú príležitostne a sú extrémne robustné. Základnou črtou dámskej bomberovej bundy sú pletené manžety na leme a na rukávoch a malý stojanový golier. Dámska bombera je jedna zo stálic, ktorá sa na módnej scéne objavila z ničoho nič a pritom máme pocit, že je tu odjakživa. Bomberu si môžeme obliecť ku každému typu oblečenia a vytvoriť tak dokonalú kombináciu alebo naopak priniesť do svojho outfitu detail, ktorý zaujme na prvý pohľad. Jej výhody sú nepopierateľné – je pohodlná, štýlová a za každých okolností trendy. Kým na začiatku bola dámska bombera kúsok, ktorý sme si dopriali predovšetkým počas prechodného obdobia, dnes je možné siahnuť i po zateplenej bombere, ktorá vás môže udržať v teple počas celej zimy. Výhodou je jej nepremokavá úprava, ktorá sa vyskytuje u väčšiny modelov, a je nevyhnutným spoločníkom počas jesenných lejakov i jarných búrok. 

Odviažte sa s dámskou bomberou

Dámsku bomberu môžete zakomponovať do akéhokoľvek outfitu. S roztrhanými džínsami a bielym tričkom bude bombera pôsobiť príjemne zladene a ak zvolíte nápadnú farbu v kombinácii s výraznými aplikáciami v podobe nápadných výšiviek, môžete svojmu outfitu dopriať i nádych rebelantstva. Nebojte sa odviazať v podobe nápadných farieb a aplikácií, dokonca môžete svoju bomberu doplniť aplikáciami i vy a to podľa svojho vkusu i názoru. Dámska bomber bunda však nie je krokom vedľa ani v prípade, že zvolíte romantické šaty či krátku sukňu s áčkovým strihom. V tom prípade môžete buď siahnuť po jednoduchom modeli, ktorý šaty zvýrazní alebo naopak siahnuť po bombere z úplne odlišného spektra a vytvoriť tak dokonalý kontrast s romantickým lookom. Vaše hranice sú určené len predstavivosťou. Bundy, ktoré vám umožnia experimentovať a skúšať do absolútneho nadšenia objavíte na Rouzit. Budeme sa tešiť, čo si z našej ponuky vyberiete. 

Prechodné dámske bombery Dámska prechodná bombera

Prechodné dámske bombery sú ideálnym oblečením, po ktorom siahnete ak si nie ste úplne istá počasím. Je príliš teplo alebo naopak sa ešte slnečné lúče nestihli poriadne prihlásiť o slovo? Dámska bombera sa výborne kombinuje nielen s nohavicami, ale skvelo vyzerá i v kombinácii s puzdrovou sukňou a jednoduchým topom. Celej kombinácii môžete pridať šťavu v podobe výrazných tenisiek a kabelky s nápadom – nenechávajte sa obmedzovať len bežnými tvarmi, siahnite po niečom netradičnom, čo pritiahne každý pohľad. Nebojte sa odviazať ani v prípade bombery a siahnite napríklad po prechodnej bombere s nášivkami či nápismi. Ak sa však rozhodnete pre kúsok s názorom, ktorý je výrazný doplňte ho o niečo jednoduchšími kúskami, ktoré mu umožnia dokonale vyniknúť a prejaviť sa. 

Zimné bombery

Bombera dnes môže slúžiť i ako zimná bunda. Nové materiály a zateplenie pripravili dámsku bomberu i na tuhé mrazy. Vybrať si môžete medzi rôznymi strihmi a je len na vás či dáte prednosť krátkemu strihu alebo naopak zvolíte o niečo dlhší. Dôležitá je i voľba zapínania – vo väčšine zimných bomber sa objavuje zips, ale nie je dnes ničím výnimočným, naraziť na kombináciu gombíkov a zipsu. Veľmi vítaným doplnkom je i kapucňa, ktorá je častokrát doplnená štýlovou kožušinou. I v oblasti zimnej bombery máte možnosť siahnuť po sofistikovaných kúskoch. Dámska zimná bombera s nápismi či nášivkami prinesie vítané ozvláštnenie i do jednoduchého outfitu, ktorý pozostáva z trička, kardigánu a džínsov. Nezabudnite celý outfit doplniť zimnými spoločníkmi v podobe čiapky, šálu a rukavíc. V ich prípade môžete zvoliť farbu ladiacu s bomberou či naopak sa úplne odchýliť. Ak zvolíte dámsku zimnú bomberu s nápismi, vôbec nie je na škodu voliť doplnky vo farbe týchto aplikácií. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia